Walentynki - oczekiwania VS rzeczywistość

06:04

Hej :)

Walentynki to taki dzień, w którym ludzie zdecydowanie bardziej wyrażają swoje omocje, a może są i tacy, którzy tylko w ten dzień pokazują, że kogoś kochają?
Czy miłość nie polega na tym, żeby kochać się codziennie? Nie tylko od święta? Mogę zrozumieć wszystko, ale czemu prezenty daje się tylko z jakiejś okazji? To rocznica to walentynki, a co z czasem pomiędzy tymi datami? Czy nie można wtedy obdarować czymś swojej drugiej połówki? Czy nie można zaprosić ukochanej osoby chociażby na spacer? Oczywiście, że można! Jest to nawet bardzo wskazane. 
Nie wstydźcie się swoich uczuć i wyrażajcie je w każdy możliwy sposób i kiedy tylko macie okazję!


Oto kilka przykładów rzeczy, których oczekujemy w Walentynki od ukochanej osoby.

1. Piękna kartka walentynkowa, kupiona w jakiejś kwiaciarni lub najlepiej i kogoś zamówiona i żeby była taka ogromna za 100 zł!!!
Jaka jest prawda?
Zwykła kartka wytargana z zeszytu z głupimi życzeniami koślawo napisanymi przebijającymi pisakami... Koszt? FREE!

2. Piękny bukiet najlepiej złożony z 50 czerwonych róż! Muszą być pięknie opakowane w celofan i związane czerwoną wstążką!
A jaka jest prawda?
Jeden marny kwiatek, może i róża, a może i nie... Ewentualnie zdarzy się jakiś inny skromny bukiecik, ale co z tymi 50 różami! Gdzie one są?! Ahhh no tak, dalej w kwiaciarni...


3. Prezenty! Najlepiej taki wielki pluszowy miś i żeby miał co najmniej dwa metry wysokości! Nie ważne, ze nie masz bo gdzie dać, ważne żeby Ciwszyscy zazdrościli! 
A jak to będzie wyglądać naprawdę?
Mały, nędzny miś trzymający w łapkach serduszko lub bombonierka z twoimi ulubionymi czekoladkami. Ciebie to i tak nie zadowoli bo Ty chciałaś wielkiego misia! 


Oczywiście nie bierzcie tego wszystkiego na poważnie. To tylko głupie gadanie, trzeba dostrzegać piękno nawet w najdrobniejszych gestach!
Jeżeli jest wśród Was ktoś kto nie ma pomysłu na prezent, a chciałby dać ukochanej osobie coś długotrwałego to nam dla Was kilka prostych DIY!

Mam ogromną nadzieję, że ten post chociaż w najmniejszym stopniu podpowiedział Wam czym możecie obdarować swoją drugą połówkę, a tymczasem ja uciekam na randkę z czekoladą i lodami :D

PS. Zapraszam was bardzo serdecznie do odwiedzania na musical.ly profilu dwóch zwariowanych dziewczyn Mileny oraz Sandry!  @milenaandsandra

Wesołych Walentynek!

You Might Also Like

3 komentarze

♥ Podaj link do bloga, zawsze zaglądam do wszystkich ♥
♥ Złośliwe komentarze są usuwane ♥
♥ Wysil się i napisz szczerze, a odwdzięczę się ♥